1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

A1 (Vip/Blizoo)

Подфорум за A1 (Vip/Blizoo).

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Boldozer
  Одговори:
  42
  Прегледи:
  1,959
 2. unknown-xx
  Одговори:
  2,375
  Прегледи:
  164,887
 3. imortel
  Одговори:
  170
  Прегледи:
  6,032
 4. krstevski.m
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  571
 5. DS
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  571
 6. kristijan1001
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  1,301
 7. it_boy
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  819
 8. gorgekara
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  740
 9. Enigma
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  941
 10. andrewFTW8
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  252
 11. rotkiv
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  651
 12. dejan_str
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  2,399
 13. Daniel86
  Одговори:
  359
  Прегледи:
  42,196
 14. Infernal
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  668
 15. bakidota
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  3,668
 16. Lokvan
  Одговори:
  72
  Прегледи:
  5,133
 17. stefan3210
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  541
 18. dzikso
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  2,214
 19. Sm0k3y25
  Одговори:
  47
  Прегледи:
  6,263
 20. LaLi
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  4,389
 21. Pane24
  Одговори:
  45
  Прегледи:
  3,502
 22. Dingo
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  4,078
 23. Andrej Dida
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,633
 24. Tawe
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  960
 25. FiC DoGG
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  4,146

Опции за прикажување на темите

Вчитување...