1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
rimidalv
Последна активност:
7 Мај 2020
Зачленет:
4 Февруари 2012
Мислења:
8
Допаѓања:
12
Поени од трофеи:
60
Пол:
Машко
Роденден:
12 Јануари 1923 (Возраст: 97)

Сподели

rimidalv

Intern, Машко, 97

rimidalv последен пат беше виден (како):
7 Мај 2020