1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
imortel
Последна активност:
18 Јуни 2019 во 12:40
Зачленет:
18 Февруари 2012
Мислења:
82
Допаѓања:
107
Поени од трофеи:
130
Пол:
Машко
Роденден:
5 Септември 1988 (Возраст: 30)
Локација:
Скопје

Сподели

imortel

Gaining Experience, Машко, 30, од Скопје

imortel последен пат беше виден (како):
18 Јуни 2019 во 12:40