1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Steam.
Зачленет:
31 Мај 2011
Мислења:
777
Допаѓања:
706
Поени од трофеи:
255

Следачи 1

Локација:
Чаир

Сподели