1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Chiller
Последна активност:
5 Април 2020 во 11:51
Зачленет:
8 Март 2012
Мислења:
474
Допаѓања:
176
Поени од трофеи:
165

Следачи 1

Пол:
Машко

Сподели

Chiller

Gaining Experience, Машко

Chiller последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 5 Април 2020 во 11:51