1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
DonFrozex
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 19:14
Зачленет:
9 Јуни 2011
Мислења:
966
Допаѓања:
1,172
Поени од трофеи:
270
Пол:
Машко

Сподели

DonFrozex

Practice makes perfect, Машко

Имате потреба за подигање пари од интернет уплати? Пејпал, Skrill, Neteller, TransferWise, Revolut, Bank Transfers и други... пишете ПП ;) 21 Април 2019

DonFrozex последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 19:14