• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Регистрирани членови

 1. !!!

  Intern
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 2. [email protected]#$%

  Intern 45
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 3. [email protected]

  Intern 49
  • Мислења
   6
  • Реакции
   3
  • Поени од трофеи
   60
 4. !Gandalf!

  Intern 50
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 5. !vlatko!

  Intern
  • Мислења
   13
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   5
 6. #1Gunner

  Intern
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 7. #Frous

  Intern 29
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   15
 8. #kirca

  Intern 36
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 9. $-ЗЕВС-$

  Intern 29 Од Negotino
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   10
 10. [email protected]

  Intern
  • Мислења
   2
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 11. $dare$

  Intern
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 12. [email protected] [email protected]

  Intern
  • Мислења
   1
  • Реакции
   1
  • Поени од трофеи
   170
 13. $tefan

  Intern 30
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 14. $КИКО$

  Intern 20
  • Мислења
   2
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   5
 15. &YL

  Intern 31
  • Мислења
   26
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 16. &Јасе&

  Intern 44
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 17. ''TcM>>

  Intern
  • Мислења
   961
  • Реакции
   39
  • Поени од трофеи
   302
 18. 'CuoreSportivo

  Intern
  • Мислења
   33
  • Реакции
   41
  • Поени од трофеи
   30
 19. (DW)Dac

  Intern 31
  • Мислења
   1
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
 20. (kiro)

  Intern 21
  • Мислења
   0
  • Реакции
   0
  • Поени од трофеи
   0
На врв Дно