1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. Гостин

 2. Nomad

  Intern
  Мислења:
  3
  Допаѓања:
  1
  Поени од трофеи:
  20
 3. goce03

  Practice makes perfect, Машко, 39, од Skopje
  Мислења:
  843
  Допаѓања:
  1,391
  Поени од трофеи:
  215
 4. Tehnologiva

  Practice makes perfect, Машко, 21
  Мислења:
  1,582
  Допаѓања:
  1,266
  Поени од трофеи:
  492
 5. Робот]> Bing

 6. Pane24

  Unstoppable , Машко, од Ethermine
  Мислења:
  3,959
  Допаѓања:
  2,728
  Поени од трофеи:
  1,717
 7. Blahah

  Gaining Experience, 47
  Мислења:
  97
  Допаѓања:
  56
  Поени од трофеи:
  40
 8. Mickraven

  Intern, Машко, 31
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 9. Робот]> Bing

 10. bajramo

  Gaining Experience
  Мислења:
  409
  Допаѓања:
  266
  Поени од трофеи:
  315
 11. Kiken

  Intern
  Мислења:
  39
  Допаѓања:
  10
  Поени од трофеи:
  70
 12. Гостин

 13. Jedah

  Practice makes perfect
  Мислења:
  857
  Допаѓања:
  1,243
  Поени од трофеи:
  375
 14. Гостин

 15. Гостин

 16. Робот]> Google

 17. DemoUser

  On your way to fame, Машко, од Скопје / Автокоманда
  Мислења:
  764
  Допаѓања:
  663
  Поени од трофеи:
  255
 18. Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,015
  Допаѓања:
  23,459
  Поени од трофеи:
  2,377
 19. Гостин

 20. PeroLozac

  Intern, Машко, 34
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20