Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Продавам

Одберете соодветна подкатегорија и објавете оглас.
 • 6.000 ден.
Продавам маус BenQ Zowie EC1-CW. Оригинално пакување и сите соодветни додатоци, без видливи знаци на употреба и без никакво оштетување. Нема...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  83
  • 162.000 ден.
  Продавам нови high-end gaming компјутери Insomnia Arctic Storm Extreme: MB: Gigabyte X670E AORUS PRO X White CPU: Ryzen 7 7800X3D CPU Cooler...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  29
  • 111.000 ден.
  Продавам нов gaming компјутер Insomnia Ice Brick: MB: NZXT N7 B650E White CPU: AMD Ryzen 7 7800X3D CPU Cooler: NZXT T120 RGB White + NZXT 120mm...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  41
  • 18.000 ден.
  Se prodava kombo od: CPU: Ryzen 5600X Cooler: Hyper 212 RGB MB: TUF GAMING B550 M-PLUS RAM: 2X8GB Kingston Fury Beast 3200Mhz Сите делови се под...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  683
  • 13.000 ден.
  Se prodava RX 6700XT Graficka Karta. Grafickata e vo odlicna sostojba, tivka so niski temperaturi i ne e otvarana. Kontakt 076 519 105 Orce Cena...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  355
  • 164.000 ден.
  Продавам нов gaming компјутер Insomnia Iceberg: MB: NZXT Z790 White CPU: Core i7 13700KF CPU Cooler: NZXT Kraken 280 RGB White RAM: G. Skill...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  45
  • Проценка
  Да ве замолам прво за проценка за уредот кој потоа ќе оди на продажба. Poco F5 12/256 црна боја, купен од Ледиком пред година и неколку дена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  65
  • Истечен
  • 100 €
  Како што гласи насловот продавам два идентични АП Ubiquiti U6 Lite , купени за објект каде што требаше да бидат монтирани, ама се испостави дека...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  282
  • 3.500 ден.
  Се продаваат 3 напојувања, модел Gigabyte P850GM. Напојувањата доаѓаат со следниве кабли 1x 24pin 1x CPU 1x Sata 2x VGA 1x Power Cable Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  82
  • 500 ден.
  Одлична состојба, 5W полнење. Оди со Anker кабел micro usb.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  137
  • 7.000 ден.
  Купен од Computer Universe во Април 2023, користен 6,7 месеци. Точен модел: cmt32gx5m2b5600c36w Гаранцијата е од CU, но еве нека биде пишан како...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  326
  • 24.500 ден.
  Одлично сочуван, сеуште со фабричката фолија на горната пластика. Користен за фото/видео едит и по некоја партија Дота. Променета паста и падови...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  158
  • 22.000 ден.
  се продаваат 3 графички RTX 3080 Gigabyte Gaming OC 10gb. Графичките се без никаква маана, чисти без гребаници. Работат Екстра тивко со здрави и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  101
  • Проценка
  Се продава Монитор Benq VZ2770H, бела боја, купен од Анхоч 2017 година, комплетно исправен и без никакви физички оштетувања и мртви пиксели...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  105
  • 43.000 ден.
  На залиха нови графички картички: 1) GIGABYTE nVidia GeForce RTX 4070SUPER GAMING 16GB 256bit GVN408SGAMING OC-16GD = 43.000 денари 2) GIGABYTE...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  398
  • Проценка
  Продавам Seagate BarraCuda диск од 4TB и големина 2.5". Ве молам за проценка. Дискот е целосно исправен и малку користен, со околу 250 работни...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  93
  • 18.000 ден.
  Се продава половен, одлично сочуван HP Laptop 14s-fq1032no Бетеријата држи 6-7 часа. HP Laptop 14s-fq1032no (5U1F1EA) AMD Ryzen™ 5 5500U (up to...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  57
  • 13.500 ден.
  Продавам нови процесори Intel 14gen: 1) Core i5 14400F = 13500 денари 2) Core i5 14600КF = 18500 денари 3) Core i5 14600К = 20000 денари 4) Core...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  63
  • 3.000 ден.
  Продавам три парчиња Light Wings 140mm, купени ноември од Нексио. Без никакви забелешки. Се продаваат само комплет.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  140
  • 4.000 ден.
  Продавам кулер за процесор Noctua NH-D15 chromax.black. Доаѓа во оригинално пакување, со сите дополнителни акцесоари. Преостаната локална...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  116
  На врв Дно