1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. Starr

  Intern, Женско
  Мислења:
  17
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  25
 2. RaZmo

  Intern
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  65
 3. Гостин

 4. Гостин

 5. Tom Ford

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  131
  Поени од трофеи:
  70
 6. Гостин

 7. Робот]> Google

 8. Гостин

 9. arso

  Intern, 28
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  3
  Поени од трофеи:
  70
 10. goce03

  Practice makes perfect, Машко, 38, од Skopje
  Мислења:
  709
  Допаѓања:
  1,114
  Поени од трофеи:
  215
 11. Робот]> Google

 12. Гостин

 13. -={K-O-R-U-N}=-

  Practice makes perfect, Машко, 31, од Скопје
  Мислења:
  1,241
  Допаѓања:
  1,207
  Поени од трофеи:
  365
 14. Гостин

 15. Гостин

 16. Гостин

 17. Гостин

 18. Slowp

  Intern, Машко, 22, од Скопје
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 19. Гостин

 20. medicinarce

  Intern, Машко
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  23
  Поени од трофеи:
  225