1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mviktors
Последна активност:
20 ноември 2019 во 10:31
Зачленет:
25 oктомври 2012
Мислења:
933
Допаѓања:
1,276
Поени од трофеи:
365
Пол:
Машко
Роденден:
Април 7

Сподели

mviktors

Practice makes perfect, Машко

mviktors последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Помош за мобилни - прашања - совети -генерална - дискусија, 20 ноември 2019 во 10:31