1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
acekorg
Последна активност:
6 Јули 2020 во 23:40
Зачленет:
5 oктомври 2010
Мислења:
77
Допаѓања:
119
Поени од трофеи:
130

Сподели

acekorg

Gaining Experience

acekorg последен пат беше виден (како):
Прегледува скорешна активност, 6 Јули 2020 во 23:40