1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Моментални посетители

Ова е листа на посетители кои моментално го прелистувааат форумот IT.mk | Форум.

 1. Андреј

  Gaining Experience, Машко, од Варшава, Полска
  Мислења:
  143
  Допаѓања:
  352
  Поени од трофеи:
  180
 2. vladoalek

  Intern, Машко, 42
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  0
 3. micanko

  Intern, Машко, 51
  Мислења:
  0
  Допаѓања:
  0
  Поени од трофеи:
  10
 4. Гостин

 5. Гостин

 6. Гостин

 7. julll

  Intern, 34
  Мислења:
  94
  Допаѓања:
  39
  Поени од трофеи:
  20
 8. Гостин

 9. abraxass

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  87
  Поени од трофеи:
  110
 10. Гостин

 11. xxxMoRLoGxxx

  Intern, Машко
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  7
  Поени од трофеи:
  20
 12. TheMarshal

  Gaining Experience, Машко, 29
  Мислења:
  336
  Допаѓања:
  446
  Поени од трофеи:
  165
 13. Гостин

 14. mac_mk

  Intern, Машко, 30
  Мислења:
  48
  Допаѓања:
  28
  Поени од трофеи:
  40
 15. Гостин

 16. imperial

  V.I.P, Машко, од Скопје
  Мислења:
  1,410
  Допаѓања:
  2,029
  Поени од трофеи:
  1,627
 17. Гостин

 18. boksata

  Gaining Experience, Машко, 26
  Мислења:
  135
  Допаѓања:
  124
  Поени од трофеи:
  100
 19. Nomad

  Intern, од Скопје
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  6
  Поени од трофеи:
  20
 20. Гостин