1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stevan4
Последна активност:
5 Јуни 2020 во 11:18
Зачленет:
20 Март 2012
Мислења:
0
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
75
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1982 (Возраст: 38)

Сподели

stevan4

Intern, Машко, 38

stevan4 последен пат беше виден (како):
5 Јуни 2020 во 11:18