1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Програма за пуштање на YouTube видеа?

Дискусија во форумот 'Генерална дискусија' започната од Luxell, 1 oктомври 2016.

Тагови:
 1. Luxell

  Luxell
  Intern

  223
  47
  7 Јули 2012
  Машко
  Ми треба некоја програма за пуштање на YouTube видеа,и добро би било доколку има можност за логирање со YouTube акаунт.
  Ја користев CherryPlayer,но доста често знае да зафркава и не се пуштаат некои видеа,е сега освен неа ако знаете некоја друга предложете,побарав и на Гугл но не ми помогна многу.
   
 2. pipelin

  pipelin
  On your way to fame

  1,198
  781
  8 Мај 2010
  Машко
 3. Nightingale

  Nightingale
  On your way to fame

  618
  525
  28 Јануари 2014
 4. FLEGMA

  FLEGMA
  Epic

  8,445
  12,607
  2 Август 2012
  Машко
  Поентава е да биде во засебен прозор?
   
 5. Luxell

  Luxell
  Intern

  223
  47
  7 Јули 2012
  Машко
  Ја пробав,и горе долу е ок ама добро би било да имаше малку повеќе опции како логин на акунт и пристап до плејситите кој што ги имам креирано вака не е баш практично секоја песна посебно да ја барам.
  Не,не ми треба за симнување на видеа.
  Па да,да не е преку пребарувач.
   

Сподели

Вчитување...