1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Значајни членови

 1. 24,743

  psyside

  Rising Star
  Мислења:
  24,743
  Допаѓања:
  24,809
  Поени од трофеи:
  2,342
 2. 21,228

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  21,228
  Допаѓања:
  24,002
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. 9,865

  tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,865
  Допаѓања:
  9,109
  Поени од трофеи:
  2,342
 4. 8,735

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  8,735
  Допаѓања:
  8,471
  Поени од трофеи:
  2,317
 5. 8,348

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  8,348
  Допаѓања:
  10,082
  Поени од трофеи:
  2,342
 6. 8,296

  gOJDO

  Мислења:
  8,296
  Допаѓања:
  10,688
  Поени од трофеи:
  2,317
 7. 8,280

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  8,280
  Допаѓања:
  12,330
  Поени од трофеи:
  2,202
 8. 7,827

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 36, од Скопје
  Мислења:
  7,827
  Допаѓања:
  5,007
  Поени од трофеи:
  2,312
 9. 7,734

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 36, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,734
  Допаѓања:
  4,477
  Поени од трофеи:
  2,202
 10. 6,334

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,334
  Допаѓања:
  5,244
  Поени од трофеи:
  2,302
 11. 6,185

  DrMTR

  Guru, 32
  Мислења:
  6,185
  Допаѓања:
  6,288
  Поени од трофеи:
  2,202
 12. 6,095

  Metuzalem

  Epic, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  6,095
  Допаѓања:
  11,033
  Поени од трофеи:
  2,217
 13. 5,996

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  5,996
  Допаѓања:
  8,117
  Поени од трофеи:
  2,207
 14. 5,808

  ARMac

  Орган, Машко, 37, од Скопје
  Мислења:
  5,808
  Допаѓања:
  6,363
  Поени од трофеи:
  2,207
 15. 5,753

  Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,753
  Допаѓања:
  289
  Поени од трофеи:
  1,217
 16. 5,337

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,337
  Допаѓања:
  3,729
  Поени од трофеи:
  2,217
 17. 5,108

  HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  296
  Поени од трофеи:
  1,227
 18. 4,827

  fuUuUzZzZy

  Mr. Sensei, Машко, од Ohrid-Skopje
  Мислења:
  4,827
  Допаѓања:
  810
  Поени од трофеи:
  827
 19. 4,826

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,826
  Допаѓања:
  4,364
  Поени од трофеи:
  1,752
 20. 4,712

  Commie

  Gaining Experience, Машко, 31
  Мислења:
  4,712
  Допаѓања:
  214
  Поени од трофеи:
  827