1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Значајни членови

 1. 24,253

  psyside

  Модератор
  Мислења:
  24,253
  Допаѓања:
  23,937
  Поени од трофеи:
  2,342
 2. 20,345

  Fatal1ty_

  Großmeister, Машко
  Мислења:
  20,345
  Допаѓања:
  20,839
  Поени од трофеи:
  2,377
 3. 9,921

  tomi

  Guru, Машко, од Скопје
  Мислења:
  9,921
  Допаѓања:
  8,995
  Поени од трофеи:
  5,500
 4. 7,778

  dejan_str

  Unbeatable , Машко, 35, од OHRID кај ензероно
  Мислења:
  7,778
  Допаѓања:
  4,565
  Поени од трофеи:
  2,202
 5. 7,769

  prichina

  Cuda 5.5, Машко, 35, од Скопје
  Мислења:
  7,769
  Допаѓања:
  4,940
  Поени од трофеи:
  2,202
 6. 7,752

  FLEGMA

  Epic, Машко
  Мислења:
  7,752
  Допаѓања:
  11,361
  Поени од трофеи:
  2,202
 7. 7,749

  gokica

  Модератор
  Мислења:
  7,749
  Допаѓања:
  8,822
  Поени од трофеи:
  2,232
 8. 6,971

  gOJDO

  Мислења:
  6,971
  Допаѓања:
  7,996
  Поени од трофеи:
  2,317
 9. 6,776

  krema

  Professor, Машко
  Мислења:
  6,776
  Допаѓања:
  6,409
  Поени од трофеи:
  2,192
 10. 6,298

  RagingDemon

  Unbeatable , Машко
  Мислења:
  6,298
  Допаѓања:
  5,112
  Поени од трофеи:
  2,192
 11. 5,878

  DrMTR

  Unbeatable , 31
  Мислења:
  5,878
  Допаѓања:
  5,837
  Поени од трофеи:
  2,152
 12. 5,764

  Aleks

  Gaining Experience
  Мислења:
  5,764
  Допаѓања:
  288
  Поени од трофеи:
  1,217
 13. 5,489

  Astro

  Guru, Машко
  Мислења:
  5,489
  Допаѓања:
  6,983
  Поени од трофеи:
  2,207
 14. 5,389

  kirev

  Unstoppable , Машко, од Скопје
  Мислења:
  5,389
  Допаѓања:
  3,735
  Поени од трофеи:
  2,217
 15. 5,228

  Metuzalem

  Guru, Машко, од 1000 Скопје
  Мислења:
  5,228
  Допаѓања:
  9,351
  Поени од трофеи:
  2,217
 16. 5,108

  HijackHacker

  Gaining Experience, Машко
  Мислења:
  5,108
  Допаѓања:
  296
  Поени од трофеи:
  1,227
 17. 4,902

  uwemi

  Unbeatable , Машко, од Skopje
  Мислења:
  4,902
  Допаѓања:
  4,404
  Поени од трофеи:
  1,752
 18. 4,862

  ARMac

  Unbeatable , Машко, 36, од Скопје
  Мислења:
  4,862
  Допаѓања:
  5,028
  Поени од трофеи:
  1,692
 19. 4,824

  fuUuUzZzZy

  Mr. Sensei, Машко, од Ohrid-Skopje
  Мислења:
  4,824
  Допаѓања:
  806
  Поени од трофеи:
  827
 20. 4,712

  Commie

  Gaining Experience, Машко, 30
  Мислења:
  4,712
  Допаѓања:
  213
  Поени од трофеи:
  827