Astro
Последна активност:
17 Јануари 2018 at 14:11
Зачленет:
20 Јуни 2012
Мислења:
4,690
Допаѓања:
5,862
Поени од трофеи:
1,707
Пол:
Машко
Занимање:
ERP Consultant, MCSA, SQL

Сподели

Astro

Unbeatable , Машко

Astro последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Препорака за лаптоп до 50 000 ден., 17 Јануари 2018 at 14:11