1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Astro
Последна активност:
4 Јуни 2020 во 00:29
Зачленет:
20 Јуни 2012
Мислења:
6,677
Допаѓања:
9,367
Поени од трофеи:
2,207
Пол:
Машко
Занимање:
ERP Consultant, MCSA, SQL

Сподели

Astro

Guru, Машко

Astro последен пат беше виден (како):
4 Јуни 2020 во 00:29