Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Огласник

Поздрав дечки, нажалост стариов ајпод што го имав му се одлепија контактите за батеријата и со моево знаење за лемење/поправки немам толку...
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  71
  • 7.000 ден.
  Продавам Xiaomi Redmi Note 13 128gb. Телефонот се наоѓа во Карпош 1. Истиот е земен од А1 оператор. Не е отпакуван. Документацијата за него не...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  19
  • Проценка
  Ве молам за проценка на наведениве компјутери, ако одговара цената ќе се продаваат или ќе одад поклон. 1- HP ENVY 17-u275cl - батерија извадена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  9
  • 7.000 ден.
  Prodavam Hyper X Cloud III Wireless, Kupen pred nekolku meseci, doagja so originalno pakuvanje i garancija do 2026.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  51
  • 6.500 ден.
  Продавам повеќе половни монитори Asus VG278Q 27" Full HD 144Hz 1ms G-Sync VESA со подесување на висина и ротација по 3 оски. Повеќе инфо...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  147
  • 15.000 ден.
  Се продаваат таблет Samsung Tab A9 - Silver (сребрена боја), слушалки Galaxy Buds FE - White (бела боја) и смарт часовник Galaxy Fit3 - Силвер...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  265
  • Проценка
  se prodava desktop PC so specifikacija I5-6500 16 gb ddr4 ram asus GTX1060 6gb asus maticna H110M-R vodno ladenje vgradeno pred 2 meseca (pod...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  210
  • Проценка
  serverot e malku upotrebuvan so 1 xeon gold procesor Info na telefon 078473912
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  119
  • 12.000 ден.
  Продавам нови неотпакувани: таблет Galaxy Tab A9 - цена 7.500 мкд слушалки Galaxy Buds FE - цена 4.500 мкд Производите се добиени на подарок и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  159
  Купувам HiFi CD player, во ценовен ранг од 50-100€, нешто како на пример Yamaha CDX950, Marantz CD-36 или слично
 • Истекува
  Тип
  Купувам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  108
  • Проценка
  Продавам тело од Nikon D60, функционално, комплет со полнач и две батерии (не знам колку држат) Цена по договор
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  73
  • Проценка
  i7 4790 Kingston HyperX 1866Mhz 2x4GB GA-Z97M-DS3H + TT Contac 29 SSD 840 Evo 128GB HDD Hitachi 2TB CM 700W Silent Pro Case TT Commander Цена по...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  47
  • 1.000 ден.
  Продавам само Куќиште Thermaltake Commander MS-I Mid Tower ATX, комплет со исправен Samsung DVD RW Writer. Цена 1000 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  103
  • 5.200 ден.
  Тотално исправен Poco x3 Pro, купен од А1, доаѓа со кутија -Snapdragon 888 процесор -6/128 ГБ...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  62
  • 74.000 ден.
  Продавам компјутер составен од сите нови делови освен половна графичка картичка со следниве спецификации: MB: Gigabyte B550 Aorus Elite AX V2...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  56
  • 6.000 ден.
  Продавам комплетно исправно и козметички сочувано водено ладење NZXT Kraken X73 360mm AIO. Повеќе информации: Kraken X73 | Infinity Screen CPU...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  53
  • 57 €
  Промоција на Desktop компјутери Цената од 57 евра е доколку се купат минимум 10 парчиња Цена за 1 куќиште е 79 евра, а монитор 19" е плус 8...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  100
  • 35.000 ден.
  Кога веќе ми тргна со продавање: Garmin Fenix 7X Solar. Купен од Нептун на 02.10.2023. Нормално и ова со сеуште гаранција. Имав Apple Watch...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  81
  • Проценка
  Ги продавам следниве уреди. Секој со посебна приказна: MacBook Air 15” M2, 2023 модел, 16 GB, 512 SSD, custom configuration, купен на 24.10.2023...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  135
  • 32.000 ден.
  Се продава White Budget Gaming PC составено од сите нови делови, со половна графичка карта: MB: Asus Prime A520M-K CPU: AMD Ryzen 5 3500X CPU...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  49
  На врв Дно