Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Графички карти и ригови

 • 20.000 ден.
Zotac Geforce RTX 3070Ti 8GB AMP Extreeme Holo во кутија комплет купена пред 2 години од жирафа, неколку месеци копана после година и нешто јас ја...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  118
  • Проценка
  Se prodavaat Sapphire Pulse 5700XT BE 8gb, so smeneti termopasti. Dobra sostojba i fanovi. Cena fiksno 100e od graficka.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  128
  • Заклучена
  • 200 €
  Se prodavaat: Gainward phoenix 3070 - 200e Palit GamingPro 3070 - 200e. Na kartite ima smeneto pasta i padovi. Cenite se fiksni.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  138
  • 300 €
  Se prodavaat Asrock Phantom 6800xt 16gb. Kartite se vo dobra sostojba so fanovi. Sleduvaat samo grafickite. Cena fiksno 300e od graficka.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  162
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  108
  • 8.000 ден.
  Се продава графичката од насловот, Комплетно исправна, нормални теператури до 70%. Цена: 8000ден. Може испорака по карго на ваш трошок. Контакт...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  54
  • 13.500 ден.
  Се продаваат следните графички 2x Amd Sapphire pulse Rx 6700 xt 12gb -13500 den -парче 2x Gigabayte Auros Elite Amd Rx 6700 xt 12 gb -14500 den...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  606
  • 23.500 ден.
  Продавам графичка RTX 3070Ti 8GB OC користена за игри BF 1/3/4/5/2042 фул пакување со преостаната гаранција до март 2025 од Сетек. Цена: 23 500...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  112
  • 21.000 ден.
  Продавам одлично сочувана ASUS Dual 3070 OC edition купена нова од Insomniа ака @gOJDO. Користена е за лајт гејминг, никогаш копана и гаранцијата...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  105
  • Заклучена
  • 9.000 ден.
  Се продава RX 5700xt Nitro+, графичката е во одлична состојба со сменета термална паста, доаѓа во оригинално пакување. Цена: 9000денари фиксна...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  158
  • 6.000 ден.
  Asus Tuf 1660Super 6gb - 6000 denari. EVGA 1660Super 6gb - 6000 denari. Evga 1660 6gb - 4500 denari. Sleduvaat samo graficki. Dobra sostojba i...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  239
  • Заклучена
  • 7.500 ден.
  Sapphire Pulse 5700 XT 8GB GDDR6 Графичката е користена во лична конфигурација, функционира без проблеми со нормални температури. Причина за...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  207
  • Истечен
  • 1.000 ден.
  Kupena 2013 godina, vo super sostojba, funkcionira naj normalno. Iscistena spremna za koristenje. Kontakt 075/795-204
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  291
  • 26.000 ден.
  Продавам одлично зачувани графички карти RTX 3080 Evga FTW3 Истите се купени од Сетек пред 2 години, користени за мајнинг окоу 9 месеци...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  289
  • 150 €
  Colorful DUO 3060 12GB, dobra sostojba i fanovi. Sleduva samo graficka, bez pakovanje. Na zaliha 6 parcinja. Cena 150e.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  432
  • 2.800 ден.
  Исправна графичка карта Sapphire Nitro+ RX580 4GB
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  159
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Продадено Asus Dual RX5500XT 08G
  Копана, променета паста. Кулери и падови во добра состојба.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  454
  • 450 €
  Se prodavaat : 1x Gigabyte Eagle 3080 TI 12gb - 450e. 1x Asus Tuf 3080 Ti 12gb - 470e. - rezervirana. Grafickite se vo ispravna sostojba i dobri...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  419
  • Заклучена
  • 380 €
  Se prodavaat Gigabyte Gaming OC 10GB, vo dobra sostojba. Komplet so kutii. Cena fiksno 380e -23500 den. Na zaliha povekje parcinja.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  284
  • 160 €
  Se prodavaat Palit i Gainward 3060 12gb. Cena od graficka 160e. Lokacija Skopje. Opciono testiranje na lice mesto.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  282
  На врв Дно