Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Гејминг конзоли

 • 5.900 ден.
На продажба две парчиња Нинтендо 3DS конзоли. Во пакет - Nintendo 3DS + 32GB SD картица + Полнач + Футрола 3DS-ите се флешувани и мемориските...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  147
  • Заклучена
  • 11.590 ден.
  Користени се помалку од 2 часа за тестирање со PlayStation Portal. Купени од Галерија за рецензија. Гаранција 24 месеци (до 27.3.2026). Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  60
  • Заклучена
  • 5.000 ден.
  Продадено Nintendo NES
  Продавам Nintendo NES во комплет со: 2 оргинални контролери 1 AV кабел 1 Оргинален AC адаптер 1 Multicart 72 pin кертриџ со 143in1 игри (има и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  247
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  172
  • 3.000 ден.
  Се продава high endurance 7 метри кабел USB3.2 од едната страна и Type-C од другата со 5Gbps проток. Compatible со секој Meta Quest VR уред...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  58
  • Заклучена
  • Истечен
  • 33.000 ден.
  Продавам безпрекорно сочуван и многу малку користен Asus ROG Ally (Z1 Extreme 8, 16GB DDR5L-6400, 1TB NVMe Gen4 5500MB/s) со заштитно стакло и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  406
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Купувам playstation 3 sp3,слим чипуван,со два оригинални бежични контролера и игри. Понудете
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  91
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Продавам Switch со една физичка игра марио карт 8,комплет со сите додатоци, на неа има доста игри купени од плати ру само шо мора оффлине да се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  328
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Продавам PS4 Slim со 500GB SSD Samsung 860 Evo, оригинален контролер + 4 игри. Ги имам оргиналните кабли иако не се на слика. Доаѓа со следните...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  290
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Продадено Xbox Контролер
  Како што гласи насловот, барам проценка на Xbox контролер, од последните модели кои доаѓаат со Series S/X, со Bluetooth. Црна боја. Контролерот е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  235
  • Заклучена
  • Истечен
  • 25.000 ден.
  Продавам Стим Дек ЛЦД со 512ГБ внатрешна меморија. Купен директно од Стим пред 17 месеци. Мај, 2022ра. Го продавам бидејќи ќе земам ОЛЕД верзија...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  523
  • Заклучена
  • Истечен
  • 13.000 ден.
  Продавам Logitech G29 заедно со shifter, воланот е купен Декември 2021 од Галерија. Исклучиво користен во домашни услови. Има минимални знаци на...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  294
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Продадено Xbox Series S
  Се продава конзола Xbox Series S, одлична состојба, многу ретко користена. Гаранција истечена. Цена: 12 000 денари со контролер 10 000 денари...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  358
  • Заклучена
  • Истечен
  • 42.000 ден.
  Конзолата е successor на Steam Deckot така би рекол , купено пред 3 месеци со писмена гаранција од жирафа50, платив за флекс гаранција тоа значи...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  543
  • Заклучена
  • Истечен
  • 14.000 ден.
  Продадено xbox series s
  Се продава xbox series s купен е од анхоч пред година ипол со него доаѓа уште еден џоистик. До сега не е сервисиран.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  526
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Продавам Saitek/Logitech X52 Pro throttle дел од H.O.T.A.S.. Се работи само за throttle stick-от, без joystick. Функционира независно преку USB и...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  227
  • Заклучена
  • Истечен
  • 14.500 ден.
  Продадено Logitech G29 + Shifter
  Се продава одлично сочуван волан Logitech G29 и мењач Кај мене е нешто повеќе од 7 месеци од кои последните 2 месеци е вклучен само 2 пати поради...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  286
  • Заклучена
  • Истечен
  • 25.000 ден.
  Конзолата е во одлична состојба не е многу користена околу 6-7 месеци не секој ден , купена е од Англија.Доаѓа со една рачка ЦЕНА: 25.000 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  286
  • Заклучена
  • Истечен
  • 29.500 ден.
  Продавам НОВ неотворен Playstation 5 blu-ray 825GB со гаранција 12 месеци од паневропа (Галерија). Цената изнесува - 29 500 денари.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  461
  • Заклучена
  • Истечен
  • 7.000 ден.
  хакната со 128гб картица со многу игри плус 4 игри на кетриџ или како и да се вика
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  279
  На врв Дно