Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Мобилни уреди и додатоци

 • Проценка
Да ве замолам прво за проценка за уредот кој потоа ќе оди на продажба. Poco F5 12/256 црна боја, купен од Ледиком пред година и неколку дена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  69
  • 500 ден.
  Одлична состојба, 5W полнење. Оди со Anker кабел micro usb.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  137
  • Проценка
  Проценка на Redmi Note 10s 6/128 AMOLED 1080 x 2400 Android 13, MIUI 14 Mediatek MT6785V 6GB/128GB во беспрекорна состојба
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  187
  • 1 ден.
  На продажба Apple Iphone 13 Pro и Apple Iphone 13 ProMax. Телефоните се сочувани како нови. Неспоредливо со тие во мобилари. Супер цени 1. Apple...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  196
  • 30.000 ден.
  Продавам Samsung Z Flip 5 - боја mint green - 8GB / 256GB, прв сопственик, одлична состојба, купен локално (Ледиком) под гаранција. Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  118
  • 23.000 ден.
  Телефонот е во одлична состојба со сите оригинални делови. Купен е од Телеком во Март 2021 година и ја имам фактурата. Јас сум втор сопственик, од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  79
  • 6.500 ден.
  Се продава Poco x3 pro(преодлочен гејминг телефон со 120 mhz екран, буквално како нов односно како нови(имам 3) Телефоните немаат никаква трага...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  124
  • 4.500 ден.
  Се продава црн Samsung Galaxy Watch 4 44mm. Часовникот е во беспрекорна состојба, константно користен со заштитно стакло. Купен е во декември 2021...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  162
  • 2.500 ден.
  Продавам Samsung S3 Frontier. Козметичка состојба 9/10, нормално има некој ситни зуцки од користење. Батеријата е во одлична состојба. Доаѓа со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  114
  • Заклучена
  • 300 €
  Продадено Iphone 12 64G
  Kako што и гласи самиот наслов се продава iphone12 64G , телефонот е купен од Англија од ејпл сторе како поклон . Телефонот е користен од девојка...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  198
  • Заклучена
  • Проценка
  Продадено Google Pixel 6 Pro
  Продавам одлично сочуван Pixel 6 Pro, без ни една гребнатинка никаде. Го продавам ради тоа што купив Pixel 8 Pro. Хидрогел на екранот и неколку...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  178
  • Заклучена
  • 14.000 ден.
  Продавам таблет Lenovo Tab P11 Gen 2, купен од Нептун. Има гаранција до септември 2025. Користен е многу малку, одлично е зачуван, доаѓа со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  125
  • Заклучена
  • Проценка
  Ве молам проценка на следните два уреди: Apple iPhone 13 Pro 128GB Graphite - 86% battery health - Peak Performance Capability Apple Watch SE2...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  279
  • 280 €
  Се продава телефон Xiaomi 11Т Pro 256 GB 5G со: Dual SIM 256GB, 8GB RAM 6.67 “ AMOLED, Dolby Vision, 1B colors, 120Hz, HDR10+, (2400 x 1080)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  138
  • Заклучена
  • 25.000 ден.
  Се продава Redmi Note 13 Pro+ Модел со 12GB RAM / 512GB ROM Нов неотпакуван, без писмена гаранција Цена: 25,000 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  292
  • 21 ден.
  На продажба одат 1. Samsung S21 FE 6/128 Snapdragon 888 без гаранција но и без знаци на користење,махимално е зачуван. Телефонот е земен нов од...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  122
  • 11.000 ден.
  На продажба Galaxy S10. Купен од Телеком, користен ама во супер состојба. Доаѓа со кутија и полнач. Цена 11.000 денари Без замени.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  111
  • Проценка
  Часовникот е купен од форум, го носам со заштитно стакло, иако ми викаат нема потреба, со него следува се што има на сликите од 2 маски, 4 каишки...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  115
  • Проценка
  Купувам НОВ Poco X5 Pro 256GB 8GB RAM. Во познатите мобилари го немаат на залиха, а Сетек не ми е опција.
 • Истекува
  Тип
  Менувам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  102
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.500 ден.
  Продадено Xiaomi 12 Lite
  Со гаранција од А1 до Септември 2024, еден сопственик, не отваран, не сервисиран, со траги на користење (неколку грепки на стакло и на страните)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  196
  На врв Дно