Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Фото опрема и дронови

 • Истечен
 • 3.000 ден.
Продавам тело од Nikon D60, функционално, комплет со полнач и две батерии (не знам колку држат) 3000 денари
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  149
  • Истечен
  • 800 €
  Продавам одлично сочуван дрон Dji Mavic 2 Zoom. Со една батерија, контролер и полнач. Доаѓа со гратис торбичка и нд филтри, и неколку пара...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  180
  • Заклучена
  • 26.000 ден.
  Продадено Insta 360 X3
  Се продава Insta 360 X3 камера купена од Анхоч на 12.04.2024, користена е неколку дена со предходно вградени заштитни леќи. Доаѓа со веќе вградени...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  168
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, дали можеби има некој заинтересиран да го оттуѓи од мене, нормално ако се договориме за цена. Имам некој window of opportunity, да прејдам...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  174
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.300 ден.
  Го продавам горе-наведениот ПРЕМИУМ ранец + гратис ги добивате и овие ултра симпатични портокалови страпови. Ранецот е стварно квалитетен, ногу...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  192
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Изненадувачки, никој не ја купил понудената торба по цена од 2500 денари!!! Како е тоа можно? Па за 2500 се исплати да ја земете и да ја користите...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  141
  • Заклучена
  • Истечен
  • 17.000 ден.
  Se prodava maksimalno socuvana kamera. Kamerata e vo 10/10 sostojba. Kupena e pred 2 godini, lokalno od Anhoch zaedno so Bundle vkupno 33.900...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  301
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  Се продава објектив 24-50, 4-6.3, нова, состојба 10/10 Одговара на Z серија, доаѓаше заедно со Nikon Z5, но воопшто не ја употребувам цена 8500...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  269
  • Заклучена
  • Истечен
  • 30.000 ден.
  Продавам: Nikon D5600 со kit lens 18-55mm f/3.5-5.6G VR Состојба 9/10 Додадено UV Filter за kit lens Nikon DX 35 MM 1.8G со траги од користење...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  356
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.050 €
  Се продава Sony A7R II - Body Only, состојба како нов. Користен во студио. Купен пред година и нешто дена од BHphotovideo. Мислам дека сеуште е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  296
  • Заклучена
  • Истечен
  • 29.000 ден.
  Продадено Insta 360 X3 stara 2 meseci
  Se prodava maksimalno socuvana kamera so garancija i pakuvanje, kupena e pred 2 ipol meseci, koristena 10tina pati. Kamerata e vo 10/10 sostojba...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  644
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Барам проценка за следната опрема: Canon 6D DSLR - На 400к е променета завеса Canon M50 + 15-45mm f/3.5 - 6.3 IS STM Viltrox Speedbooster Mount...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  450
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1 ден.
  Се продава користена, комплетно исправна фото и видео опрема. Може да се види и проба во секое време. Без замени. Договор околу цена само на лице...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  542
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Една проценка за Nikon D3100 ако може Прв газда купен од медиамарт во Грција за да се сликам на одмор ама не било така едноставно да се слика со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  476
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Барам проценка за горенаведениот дрон, DJI Phantom 3 Professional, кој е со оштетен гимбал и флет кабел поради моја грешка. Дронот во моментов е...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  590
  • Заклучена
  • Истечен
  • 52.309 ден.
  После 4 години минати заедно, решив дека е време да продолжиме по различни патишта, па така, мојот драг 6D Mark II е поставен на продажба...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  1.081
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  32GB - 3500 ден. - https://www.amazon.com/Sony-Professional-32GB-Memory-QDG32E/dp/B01MTOM67J 64GB - 8000 den. - Nikon 64GB XQD Memory Card 32GB...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  242
  • Заклучена
  • Истечен
  • 900 €
  Canon 5D Mark III, ~65k shutter count + SanDisk Extreme Pro 64GB CF картица (картицата е користена нецел месец). Само тело и картица - 700€, со...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  334
  • Заклучена
  • Истечен
  • 34.000 ден.
  Се продава: Nikon D5200 со кит објектив Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G купен нов $900 Nikkor 35mm f/1.8G купен нов $200 Во цената се вклучени...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  327
  • Заклучена
  • Истечен
  • 170 €
  Продадено Продавам Go Pro 6 Black
  Продавам Go Pro 6 Black, во добра состојба. Функционира без никаков проблем, само капачето од страна фали. Цена: 200€
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  382
  На врв Дно