Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Звучни карти и мултимедија

 • Заклучена
 • 4.000 ден.
Се продава усб микрофон Blue Yeti nano со 2 држажи за биро. Оригиналниот плус boom arm сталак. Се продава само комплет - 4000 ден фиксно
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  130
  • 20.000 ден.
  Се продаваат пар активни монитори KRK Classic 5. Купени во Ноември 2022, многу многу ретко ги палам и скоро ич не ги користам, па затоа и се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  96
  • Заклучена
  • 2.000 ден.
  Продавам Superlux HD-330 Pro 32 Ohms Слушалките се купени пред 2 недели и ставени на глава се на се 3-4 пати. Додадени се филтри да се намалат...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  228
  • Заклучена
  • 4.000 ден.
  Logitech Z 2300. Најмоќните звучници произведни од оваа фирма. 8 ичен вуфер, тородијален трансформатор без ронка шум и засилувач кои испорачуваат...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  220
  • Заклучена
  • 2.500 ден.
  Продадено Logitech Z333
  Користени десетина дена на екпериментална конфигурација која не заживеа. Оттогаш седат запакувани. Немаат никакви грепки, прашина и сл. Практично...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  131
  • 3.000 ден.
  Продавам комплетно исправни, одлично козметики сочвуани и релативно малку експлоатирани активни компјутерски звучници Logitech X540 5.1. Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  256
  • Заклучена
  • 7.000 ден.
  Се продава Logitech Z-2300 THX-Certified 2.1 Speaker System with Subwoofer, во одлична исправна состојба со минимални козметички гребаници. 400W...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен со траги на користење
  Прегледи
  156
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.800 ден.
  Поради замена, се продава пред-појачало/појачало за слушалки Topping L30 (заменета единица, со сериски со среден проблемот со заземјувањето)...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  199
  • Заклучена
  • Истечен
  • 4.000 ден.
  Се продаваат нови отпакувани слушалки Logitech G Pro X. Купени минатиот месец, отпакувани и пробани вкупно 1 час, ги продавам бидејќи не ми...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  330
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.500 ден.
  Здраво се продава многу малце користен HyperX Cloud II слушалки купен од сетек и има гаранција до 16.01.2025 во топ состојба. Слушалките доаѓаат...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  159
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  https://www.neptun.mk/categories/gaming/gaming_dodatoci_za_kompjuteri/Gaming_slusalki/JBL-QUANTUM-200-BLK Слушалките се купени пред месец дена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  242
  • Заклучена
  • Истечен
  • 6.000 ден.
  slusalkite se novi , staveni samo ednas i pakovani vo originalnata kutija , garancija imaat vo anhoch uste 20 meseci , kupeni se za merak da go...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  209
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.000 ден.
  Продавам одлично сочуван аудио-видео ресивер Denon AVR1610 5.1 AVR 5x125W со забелешка една од 3-те HDMI влезни порти не функционира (треба да се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  499
  • Заклучена
  • Истечен
  • 12.000 ден.
  Продадено DAC/DAP - S.M.S.L DP3
  Како што гласи насловот. Продавм врвен модел на DAP/DAC од компанијата S.M.S.L со DAC chip > ESS Sabre ES9018Q2C • Using dual SABRE ES9018Q2C...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  479
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ќе ве молам за проценка на ресиверот од насловот Ресиверот е нов, 10-15 минути е само сетиран во салон и вратен во кутија. Купени се два исти...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  174
  • Заклучена
  • Истечен
  • 10.000 ден.
  Продадено Schiit Asgard 3
  Schiit Asgard 3 Мојот омилен засилувач за слушалки на сите времиња. Го продавам зашто бирото ми е натрупано со милијарда парчиња опрема. Морам...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  452
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Продадено Topping NX4 DSD
  Topping NX4 DSD (фотографиите се од интернет). Наполнета батерија два пати откако е купено. Доаѓа во фабричко пакување со сите додатоци. Нема...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  737
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Здраво, Ве молам за проценка на следниве слушалки купени од Сетек на ден 19.12.2022, со гаранција до 19.12.2024 користени само 1 месец...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  301
  • Заклучена
  • Истечен
  • 5.000 ден.
  Продавам многу малку користени и совршено зачувани бежични слушалки Asus Rog Strix Go 2.4 ElectroPunk. Комплет со кутија, футрола и сите...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Користен одлично сочуван
  Прегледи
  321
  • Заклучена
  • Истечен
  • 8.500 ден.
  Ги продавам слушалките од наслов. Купени на 30ти Ноември 2022 во Анхоч, гаранција 24 месеци. Користени околу месец дена па од тогаш до сега...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  275
  На врв Дно