1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Delicon
Последна активност:
27 Февруари 2020 во 09:08
Зачленет:
10 Јуни 2007
Мислења:
716
Допаѓања:
147
Поени од трофеи:
325
Веб-страна:

Сподели

Delicon

Gaining Experience

Delicon последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Apple паметни телефони - генерална дискусија, 27 Февруари 2020 во 09:08