1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Propeller
Последна активност:
17 Декември 2018 at 01:38
Зачленет:
5 Февруари 2015
Мислења:
22
Допаѓања:
6
Поени од трофеи:
20

Ги следи 1

Пол:
Машко
Роденден:
4 Март 1990 (Возраст: 28)

Сподели

Propeller

Intern, Машко, 28

Propeller последен пат беше виден (како):
[Преку Tapatalk] Учествува во порака, 17 Декември 2018 at 01:38