Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!

Софтвер и игри

 • 500 ден.
На продажба: Assassin's Creed Odyssey + Origins - 1000 ден. Assassin's Creed Valhalla - 800 ден. Days Gone - 800 ден. (продадено) Death...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  91
  • Заклучена
  • 1.500 ден.
  Продавам кертриџ Kirby and the Forgotten Land за Нинтендо Свич. Кертриџот е малтене нов. Пакувањето е во одлична состојба. Цена: 1500мкд...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  140
  • 2.600 ден.
  Се продава Lords of the Fallen за PS5 Играта е купена пред 10 дена
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  106
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Понудете Spiderman 2 за PS5
 • Истекува
  Тип
  Менувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  191
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.300 ден.
  Продавам половна Spiderman 2 за PS5. Одлична состојба на паковката, прв газда, купена од Галерија. Може карго на ваш трошок и ризик. Цена...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  287
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.650 ден.
  Ја продавам играта од наслов. Цена: 1650 ден
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  188
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Продавам скроз нова неотпакувана игра Assassin's Creed Mirage Standard Edition за PS5 по цена од 2500 ден. Праќам по карго.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  346
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.500 ден.
  Продадено Diablo 4 PS5
  Ја продавам Diablo 4 за PS5 Цена 2500 ден.
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  319
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Продавам отворена, неупотребувана Sonic Frontiers за Nintendo Switch. Одлична состобја омот и кертриџ, како нови. Цена: 2000мкд фиксно Карго може...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  326
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.300 ден.
  Продавам Starfield Standard Edition добиен преку промоција од ComputerUniverse. Кодот треба да се активира на страницата од АМД и потоа да се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  295
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.950 ден.
  Се продаваат игрите од насолв. God of War Ragnarok - 1950 ден The Callisto Protocol - 1200 ден Испраќам по карго на ваш трошок. Попуст ако се...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  223
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Имам некои средства на Steam кои што би сакал да ги уновчам, така да доколку некој сака да купи игра контактирајте ме. Колку што проверив ова не...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  646
  • Заклучена
  • Истечен
  • Проценка
  Ја менувам горенаведената игра за новата SW, еднаш изиграна :)
 • Истекува
  Тип
  Менувам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  238
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.200 ден.
  Продадено Dead Space за PS5
  Ја продавам Dead Space за PS5. Еднаш играна :) Цена: 3200 денари фиксно. Замена само за новата Resident Evil 4 Локација: Карпош - Скопје
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  335
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.800 ден.
  Продавам дигитална God of War Ragnarok, на посебен PSN акаунт стои само играта и нема ништо друго. Можете да си смените се на акаунтот по...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  190
  • Заклучена
  • Истечен
  • 3.200 ден.
  Игра за ps5 God of war ragnarok Цена:3200
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  215
  • Заклучена
  • Истечен
  • 900 ден.
  Се продаваат или заменуваат следните игри: Resident Evil Village - 1.650 ден. Demon Souls - 1.650 ден Alan Wake Remastered - 900 ден. Spiderman...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  320
  • Заклучена
  • Истечен
  • 2.000 ден.
  Продавам Mario Kart Live: Home Circuit болид и картони со знаци за нинтендо свич. Многу малку игран. Без гаранција и кутија. Картоните имаат...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  949
  • Заклучена
  • Истечен
  • 220 €
  Продавам Steam профил левел32 со 72 игри: GTA5, Red dead redemption 2, Friday the 13th, CS GО, Serius sam3, Portal 2, Titan Quest, DIRT 3...
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Не е назначено
  Прегледи
  515
  • Заклучена
  • Истечен
  • 1.500 ден.
  Продавам дигитална копија од горенаведената игра. Цена 1500мкд
 • Истекува
  Тип
  Продавам
  Состојба
  Нов
  Прегледи
  179
  На врв Дно