1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Torlakian
Последна активност:
6 Јули 2020 во 01:13
Зачленет:
21 oктомври 2014
Мислења:
158
Допаѓања:
137
Поени од трофеи:
140

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
31 oктомври 1993 (Возраст: 26)
Локација:
Куманово

Сподели

Torlakian

Gaining Experience, Машко, 26, од Куманово

https://soundcloud.com/oraiaphonos 22 Декември 2014

Torlakian последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 6 Јули 2020 во 01:13