• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.

Што има ново?

Нови мислења

Последни пораки на профили

Здраво, пратив и приватна порака, имам ryzen 5 1500x box, дали може понуда за откуп, или замена (со моја доплата) за MoBo или GPU?
Не ги продавај Galaxy Buds Pro, сега во март искача нов апдејт ќе ја подобро многу камерата...
  • Ми се допаѓа
  • Хаха
Реакции: Вајкинг и psyside
psyside
psyside
Не тролај :D

Немам навика на слушалки не би ги носел секако.
На врв Дно