1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
NiNo_v
Последна активност:
13 oктомври 2019 во 23:23
Зачленет:
9 Јуни 2007
Мислења:
7
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
175

Следачи 1

Сподели

NiNo_v

Intern

NiNo_v последен пат беше виден (како):
13 oктомври 2019 во 23:23