1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
386ka
Последна активност:
23 Февруари 2020 во 18:08
Зачленет:
22 Декември 2007
Мислења:
2,360
Допаѓања:
189
Поени од трофеи:
827

Сподели

386ka

Gaining Experience

386ka последен пат беше виден (како):
23 Февруари 2020 во 18:08