1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
dejanm
Последна активност:
6 Јуни 2020 во 12:29
Зачленет:
15 Јануари 2014
Мислења:
88
Допаѓања:
28
Поени од трофеи:
80
Пол:
Машко
Роденден:
26 Јануари 1992 (Возраст: 28)

Сподели

dejanm

Intern, Машко, 28

dejanm последен пат беше виден (како):
6 Јуни 2020 во 12:29