1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
shooter
Последна активност:
1 Април 2020 во 16:05
Зачленет:
2 Март 2010
Мислења:
545
Допаѓања:
353
Поени од трофеи:
512

Следачи 2

Пол:
Машко
Роденден:
17 Декември 1979 (Возраст: 40)

Сподели

shooter

Gaining Experience, Машко, 40

shooter последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 1 Април 2020 во 16:05