1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Процесори, матични плочи и меморија

Дискусии за процесори, матични плочи и мемории

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. gOJDO
  Одговори:
  1,934
  Прегледи:
  134,836
 2. tomi
  Одговори:
  4,085
  Прегледи:
  258,954
 3. Rikimaru
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  743
 4. tomi
  Одговори:
  479
  Прегледи:
  45,384
 5. dejan_str
  Одговори:
  110
  Прегледи:
  13,419
 6. SaleSk
  Одговори:
  162
  Прегледи:
  31,369
 7. xenon
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,200
 8. gokica
  Одговори:
  101
  Прегледи:
  10,707
 9. gOJDO
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  2,032
 10. Boldozer
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  2,170
 11. SaleSk
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  2,280
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  11,347
 1. Software
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  566
 2. dangthe
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  176
 3. mihovkris
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  287
 4. mihovkris
  Одговори:
  40
  Прегледи:
  1,610
 5. viktorijano
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  291
 6. gOJDO
  Одговори:
  55
  Прегледи:
  3,224
 7. KjEBE
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  252
 8. mankanos
  Одговори:
  86
  Прегледи:
  5,099
 9. Petar123
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  1,060
 10. 1s3ct0wN
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,086
 11. viktorijano
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  510
 12. claus
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  568
 13. Rikimaru
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  675
 14. claus
  Одговори:
  30
  Прегледи:
  1,040
 15. ekonomist
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  511
 16. Ate97
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  951
 17. fuzzjaw
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  930
 18. Lokvan
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  285
 19. Mao
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  891
 20. Mario Markovski
  Одговори:
  35
  Прегледи:
  1,792
 21. Goran Gorgievski
  Одговори:
  5
  Прегледи:
  331
 22. Mao
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,544
 23. draganamon
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  99
 24. Goran Gorgievski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  294
 25. Goran Gorgievski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  276

Опции за прикажување на темите

Вчитување...