Процесори, матични плочи и меморија

Дискусии за процесори, матични плочи и мемории

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. tomi
  Одговори:
  264
  Прегледи:
  27,172
 2. tomi
  Одговори:
  1,602
  Прегледи:
  88,945
 3. gOJDO
  Одговори:
  706
  Прегледи:
  45,767
 4. xenon
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  692
 5. gokica
  Одговори:
  88
  Прегледи:
  6,208
 6. SaleSk
  Одговори:
  157
  Прегледи:
  25,799
 7. dejan_str
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  7,650
 8. Boldozer
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  1,124
 9. psyside
  Одговори:
  198
  Прегледи:
  20,700
 10. SaleSk
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,536
 11. gOJDO
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  1,469
 12. Fatal1ty_
  Одговори:
  50
  Прегледи:
  9,932
 1. Luca Toni
  Одговори:
  11
  Прегледи:
  425
 2. FiC DoGG
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  522
 3. Boldozer
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  324
 4. кросворд
  Одговори:
  55
  Прегледи:
  2,413
 5. Zlatko1982
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  744
 6. Martinovski
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  273
 7. Martinovski
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  209
 8. gremlin
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  941
 9. spiritBreaker
  Одговори:
  62
  Прегледи:
  1,982
 10. JensenInterceptor
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  254
 11. Fiend
  Одговори:
  58
  Прегледи:
  2,141
 12. DarkoG
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  1,224
 13. dimitars
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  568
 14. comakot
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  313
 15. Igor97MKD
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  446
 16. JensenInterceptor
  Одговори:
  16
  Прегледи:
  803
 17. Stefan.Taz
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  872
 18. JensenInterceptor
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  384
 19. Mario.Bog
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  282
 20. Kopacot
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  443
 21. skullmonkey
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  578
 22. Fredy
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  186
 23. Acko93
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  273
 24. PC_GAMER
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  589
 25. rotkiv
  Одговори:
  41
  Прегледи:
  1,775

Опции за прикажување на темите

Вчитување...