1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Stru4nak
Последна активност:
29 Јуни 2020 во 17:39
Зачленет:
16 Април 2007
Мислења:
372
Допаѓања:
120
Поени од трофеи:
412

Сподели

Stru4nak

Gaining Experience

Stru4nak последен пат беше виден (како):
29 Јуни 2020 во 17:39