1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
draganamon
Последна активност:
2 Јуни 2020 во 21:59
Зачленет:
24 Јануари 2016
Мислења:
380
Допаѓања:
492
Поени од трофеи:
165
Пол:
Машко
Роденден:
28 Декември 1986 (Возраст: 33)
Локација:
Skopje
Занимање:
Freelancer

Сподели

draganamon

Gaining Experience, Машко, 33, од Skopje

AA 16 ноември 2016

draganamon последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 2 Јуни 2020 во 21:59