1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Sylvester
Последна активност:
14 oктомври 2019 во 19:04
Зачленет:
24 Март 2009
Мислења:
432
Допаѓања:
38
Поени од трофеи:
362

Ги следи 2

Пол:
Машко
Локација:
Скопје
Занимање:
Студент

Сподели

Sylvester

Intern, Машко, од Скопје

Sylvester последен пат беше виден (како):
14 oктомври 2019 во 19:04