1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
mak
Последна активност:
20 Септември 2019
Зачленет:
15 Април 2009
Мислења:
59
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
170

Сподели

mak

Intern

mak последен пат беше виден (како):
20 Септември 2019