1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Metuzalem
Зачленет:
28 ноември 2010
Мислења:
6,471
Допаѓања:
11,751
Поени од трофеи:
2,217
Пол:
Машко
Локација:
1000 Скопје
Занимање:
Tootle puffer

Сподели