1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
xenon
Последна активност:
22 oктомври 2019 во 20:09
Зачленет:
15 Јануари 2011
Мислења:
3,821
Допаѓања:
9,536
Поени од трофеи:
1,707
Пол:
Машко
Роденден:
17 Јануари 1982 (Возраст: 37)
Локација:
Erga Gomnes

Сподели

xenon

Guru, Машко, 37, од Erga Gomnes

xenon последен пат беше виден (како):
22 oктомври 2019 во 20:09