• Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
the_maker
Реакции
5,935
Решенија
0

Пораки на профилот Нова активност Теми и мислења Неодамна напишани решенија За

 • Здраво батка, ми рекоја да те контактирам тебе за се во врска со Redmi телефончињата. Гледам овде опција некаде ти напишам ПП ама сигурно сум и слеп и глуп па не ја наоѓам. Позз.
  Брат можда сум “нов“ на форумов ама не сум нов на форуми.
  На кајгана сум од 2008ма и иам 12.000 постови и воедно модератор.
  Али во моиве 8 години по форуми само во последниве година дена како што сум активен на овој форум го заприметувам трендот на “пиши му одговор на некој член - не го цитирај па ако прочита прочита“
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
 • Вчитување…
На врв Дно