1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Ragnar
Последна активност:
27 Февруари 2020 во 15:47
Зачленет:
9 Декември 2015
Мислења:
849
Допаѓања:
908
Поени од трофеи:
205

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Роденден:
2 Јануари 1981 (Возраст: 39)

Сподели

Ragnar

On your way to fame, Машко, 39

Ragnar последен пат беше виден (како):
Прегледува тема Мобилари во Македонија - искуства и мислења, 27 Февруари 2020 во 15:47