1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
Martinovski
Последна активност:
24 Февруари 2019 at 01:56
Зачленет:
4 oктомври 2011
Мислења:
624
Допаѓања:
317
Поени од трофеи:
255

Сподели

Martinovski

Gaining Experience

Martinovski последен пат беше виден (како):
Прегледува листа на форуми, 24 Февруари 2019 at 01:56