1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј
NecrotoX
Последна активност:
21 Јануари 2019 at 19:52
Зачленет:
4 Март 2013
Мислења:
2,610
Допаѓања:
2,408
Поени од трофеи:
1,702

Ги следи 1

Следачи 3

Пол:
Машко
Роденден:
25 Јули 1989 (Возраст: 29)
Веб-страна:
Локација:
Скопје
Занимање:
Илустратор

Сподели

NecrotoX

Unstoppable , Машко, 29, од Скопје

Oтварање на 77" wallpaper TV од LG во живо: https://youtu.be/TxNSSlk__x4 25 Септември 2017

NecrotoX последен пат беше виден (како):
21 Јануари 2019 at 19:52
  1. NecrotoX
   NecrotoX
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • Вчитување...
 • За

  Пол:
  Машко
  Роденден:
  25 Јули 1989 (Возраст: 29)
  Веб-страна:
  https://www.youtube.com/channel/UCgH0gv70bwY_H9omp3r2iaw
  Локација:
  Скопје
  Занимање:
  Илустратор
  Processor & Cooler:
  Intel Core i7-2600 @ 3.40GHz | Deepcool Gammaxx T200
  Storage:
  Kingston HyperX FURY 120 GB SSD | Hitachi 500GB 7200RPM HDD | WD Blue 1TB 5400RPM HDD
  PSU:
  Cooler Master G600
  RAM:
  Kingston 2x4GB DDR3 @ 1333 MHz
  VGA:
  GIGABYTE GeForce GTX 960 4GB Windforce x2 OC Edition
  Case:
  Cooler Master N300
  Mouse:
  Zalman ZM-M401R
  Audio:
  Gembird 2.0 WCS-701 Speakers | Gembird MHS-402 Stereo Headset
  Monitor:
  Philips 236V3LAB 23" + Philips 222EL1SB 21.5"
  Keyboard:
  Mitsumi KFK-EB9HY Black
  Motherboard:
  Gigabyte GA-Z68AP-D3
  OS:
  Windows 10 Home x64
  Професија:
  Дипломиран графички дизајнер
  Музика:
  Rap
  Најчесто користени апликации:
  Google Chrome, Adobe Photoshop, Steam, Skype..
  Омилен спорт:
  Е-Спорт
  Интереси:
  Концепт арт, илустрација, видео игри, PC хардвер, технологија, АI
  Некротокс беше роден многу одамна. Како мал беше фрлен во радиоактивна течност но успеа да преживее. Од тогаш пљука токсини кои можат да стопат титаниум. Наместо крв низ неговите вени тече зелена токсична смеса. Поради ова има многу јаки и големи мускули и изглед на ѕвер.

  По завршувањето на средното училиште се дружеше со многу некромансери и успеа да ја усоврши древната техника на оживување трупови. Сега трпеливо ја гради својата армија од мртовци со која планира да воспостави нов светски поредок и да се круниса за вечен владател на планетата Земја.

  Потпис

  [​IMG]