1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Телеком

Подфорум за Телеком.

Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. toshex
  Одговори:
  545
  Прегледи:
  42,345
 2. FATAL ERROR !
  Одговори:
  1,044
  Прегледи:
  69,614
 3. shifty
  Одговори:
  380
  Прегледи:
  30,309
 4. krstevski.m
  Одговори:
  21
  Прегледи:
  908
 5. Андреј
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  395
 6. dekomote
  Одговори:
  53
  Прегледи:
  6,326
 7. flashgordon007
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  716
 8. DrMTR
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,642
 9. Seker
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  468
 10. shitpost101
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  482
 11. skullmonkey
  Одговори:
  31
  Прегледи:
  1,654
 12. antibiotic1
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  822
 13. Aleksandaraleks12345
  Одговори:
  3
  Прегледи:
  363
 14. Fatal1ty_
  Одговори:
  19
  Прегледи:
  1,148
 15. skullmonkey
  Одговори:
  18
  Прегледи:
  2,335
 16. smole
  Одговори:
  38
  Прегледи:
  3,343
 17. Doge89
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  896
 18. steelseries
  Одговори:
  70
  Прегледи:
  5,114
 19. shitpost101
  Одговори:
  43
  Прегледи:
  2,654
 20. shitpost101
  Одговори:
  6
  Прегледи:
  576
 21. bobmkd
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  2,634
 22. steelseries
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,502
 23. JensenInterceptor
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  748
 24. steelseries
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,123
 25. steelseries
  Одговори:
  15
  Прегледи:
  1,873

Опции за прикажување на темите

Вчитување...