1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
stoneeater
Последна активност:
19 Февруари 2020 во 09:06
Зачленет:
23 Јули 2010
Мислења:
82
Допаѓања:
51
Поени од трофеи:
100

Сподели

stoneeater

Gaining Experience

stoneeater последен пат беше виден (како):
19 Февруари 2020 во 09:06