1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Интернет провајдери

Подфорум за интернет провајдери.

 1. Телеком

  Подфорум за Телеком.
  Теми:
  30
  Мислења:
  2,729
  Последно: Новите Магента пакети? Ile sopov, 1 Јули 2020 во 01:03
 2. A1 (Vip/Blizoo)

  Подфорум за A1 (Vip/Blizoo).
  Теми:
  25
  Мислења:
  3,625
  Последно: A1 (поранешно VIP) it_boy, 2 Јули 2020 во 21:47
 3. Неотел

  Подфорум за Неотел.
  Теми:
  6
  Мислења:
  552
  Последно: Мислење за неотел интернет Ivicakmk, 8 Јуни 2020
 4. Телекабел

  Подфорум за Телекабел.
  Теми:
  4
  Мислења:
  724
  Последно: Телекабел оптички пакети smole, 30 Јуни 2020 во 23:08
Подреди:
Наслов
Одговори Прегледи
Последно мислење ↓
 1. Aleks
  Одговори:
  1,720
  Прегледи:
  179,436
 1. ^^GoRiLLaZ^^
  Одговори:
  118
  Прегледи:
  4,591
 2. Deksa
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  660
 3. champagnepepe
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  243
 4. Mao
  Одговори:
  8
  Прегледи:
  363
 5. TheGamerTeacher
  Одговори:
  23
  Прегледи:
  2,032
 6. gokica
  Одговори:
  139
  Прегледи:
  6,864
 7. ARMac
  Одговори:
  13
  Прегледи:
  422
 8. Ron0n
  Одговори:
  7
  Прегледи:
  747
 9. kristijan1001
  Одговори:
  4
  Прегледи:
  556
 10. kristijan1001
  Одговори:
  17
  Прегледи:
  5,503
 11. hemicharot
  Одговори:
  0
  Прегледи:
  430
 12. Garfield'
  Одговори:
  22
  Прегледи:
  948
 13. Глупав
  Одговори:
  33
  Прегледи:
  3,141
 14. TheMarshal
  Одговори:
  9
  Прегледи:
  558
 15. BlackOuttheWoRlD
  Одговори:
  26
  Прегледи:
  1,045
 16. wolverine
  Одговори:
  28
  Прегледи:
  3,426
 17. Blagojche77
  Одговори:
  24
  Прегледи:
  1,779
 18. mkd
  Одговори:
  25
  Прегледи:
  1,458
 19. Cika
  Одговори:
  10
  Прегледи:
  1,086
 20. Pulse
  Одговори:
  39
  Прегледи:
  4,380
 21. TylerMkD
  Одговори:
  20
  Прегледи:
  1,740
 22. daniel111
  Одговори:
  2
  Прегледи:
  2,647
 23. khazha
  Одговори:
  14
  Прегледи:
  1,100
 24. mkextremer
  Одговори:
  48
  Прегледи:
  5,830
 25. Vyxane
  Одговори:
  12
  Прегледи:
  1,157

Опции за прикажување на темите

Вчитување...