1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
liduda
Последна активност:
22 Мај 2020
Зачленет:
9 Јули 2019
Мислења:
23
Допаѓања:
37
Поени од трофеи:
20

Ги следи 1

Следачи 1

Пол:
Машко
Локација:
Тука

Сподели

liduda

Intern, Машко, од Тука

Држтесе! 2 Мај 2020

liduda последен пат беше виден (како):
22 Мај 2020