1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
vukasin
Последна активност:
18 Јули 2019
Зачленет:
31 Јануари 2011
Мислења:
149
Допаѓања:
75
Поени од трофеи:
110
Роденден:
6 Јануари 1990 (Возраст: 29)

Сподели

vukasin

Gaining Experience, 29

vukasin последен пат беше виден (како):
18 Јули 2019