1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

  Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
  Сокриј

Тестирајте ја Вашата брзина

Дискусија во форумот 'Интернет провајдери' започната од Aleks, 20 Мај 2007.

 1. Aleks

  Aleks
  Gaining Experience

  5,748
  286
  18 Мај 2007
  На boban73 и Fleksi им се допаѓа ова.
 2. direktor.e

  direktor.e
  Intern

  608
  4
  6 Април 2007
  На boban73 му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  64
  1 Март 2007
  На boban73 му/ѝ се допаѓа ова.
 4. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
 5. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  64
  1 Март 2007
 6. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  64
  1 Март 2007
  Уште еден тест :) (Ваков ви е нетот кога ќе надминете лимит на МТ Не)

  [​IMG]
   
 7. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
  i ovie MT-net se mizerija. nikade u svet,,ama bas nikade nema limit na high-speed internet...samo u MKd...pederi!!!
   
  На boban73 му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Hekome

  Hekome
  Intern

  15
  0
  22 Мај 2007
  Eve da vidite WADSL od on.net kolku e brz koga ke gi projdete limitiranite 10GB. SShhhhiiittttt.
  [​IMG]

  Loso decki mnogo LOSO i toj sas golemi bukve. :))))
   
 9. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  64
  1 Март 2007
  Еве, не сум дома, уште еден тест :)

  [​IMG]
   
 10. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

 11. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин


  Блазе си ти...
   
 12. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  64
  1 Март 2007
  Не е важно каков интернет имаш, важно е за што го користиш ;)
   
 13. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  Ova li e internet?Kabelskive operatori susat lazat
  [​IMG]
   
 14. Dark_Crow

  Dark_Crow
  Intern

  89
  0
  10 Април 2007
  Добро е.. не е за жалење
  [​IMG]
   
 15. Dark_Crow

  Dark_Crow
  Intern

  89
  0
  10 Април 2007
  Wooowwwwwww
  На кој си поврзан????
   
 16. Password

  Password
  Intern

  393
  8
  10 Април 2007
 17. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
  Oklahoma State Regents For High Speed Internet.
   
 18. Dark_Crow

  Dark_Crow
  Intern

  89
  0
  10 Април 2007
  Значи таму живееш ок...
  А колку плаќаш месечно ???
   
 19. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
  Siguren sum deka ne plaka 600 denari.HAHA
   
  На boban73 му/ѝ се допаѓа ова.
 20. psybaron

  psybaron
  Intern

  745
  48
  10 Април 2007
  [​IMG]
  eve ova mi e posledniot test.
   
 21. filipvselena

  filipvselena
  Gaining Experience

  2,794
  75
  7 Април 2007
 22. Andrijeski

  Andrijeski
  Gaining Experience

  2,599
  64
  1 Март 2007
  1536/256 од МТ Нет

  [​IMG]
   
  На boban73 му/ѝ се допаѓа ова.
 23. DimitarMK

  DimitarMK
  Гостин

  WADSL Последен Тест.[​IMG]
   
 24. blue

  blue
  Intern

  3
  0
  8 Мај 2007
 25. langelov

  langelov
  Intern

  13
  0
  19 Мај 2007
  Nemozam da meram brzina so SPEEDTEST.NET. Koristam Vista, instalirav Flash player (posle instalacijata mi kazuva deka e instalirana najnova verzija na Flash player, no go nema nikade vo kompjuterot) i Active scripting mi e na enabled. Dali moze nekoj da mi objasni na kratko vo sto e problemot ?
   

Сподели

Вчитување...