1. Здраво и добредојдовте на форумот на IT.mk.

    Доколку сеуште не сте дел од најголемата заедница на ИТ професионалци и ентузијасти во Македонија, можете бесплатно да се - процесот нема да ви одземе повеќе од 2-3 минути, а за полесна регистрација овозможивме и регистрирање со Facebook и Steam.
    Сокриј
phatass
Последна активност:
16 ноември 2019 во 13:28
Зачленет:
20 Јануари 2015
Мислења:
9
Допаѓања:
2
Поени од трофеи:
10
Пол:
Машко
Роденден:
1 Јануари 1991 (Возраст: 28)

Сподели

phatass

Intern, Машко, 28

phatass последен пат беше виден (како):
16 ноември 2019 во 13:28